Czekotubka Truskawkowa

Czekotubka Truskawkowa

Czekotubka Truskawkowa to pyszny krem, który kusi smakiem soczystej truskawki. Dzięki wygodnemu opakowaniu, które nie brudzi rąk, produkt kochają zarówno dzieci, jak i rodzice. Opakowanie produktu zdobią kultowe Minionki, które pojawiły się tam za sprawą współpracy pomiędzy E.Wedel a najpopularniejszą, animowaną serią wszechczasów, Illumination’s Minions. Szukaj kultowych bohaterów na wybranych produktach z portfolio E.Wedel i sprawdź, co wymyśliły tym razem!

Czy wiesz, że?

W centrum Warszawy znajduje się legendarna pijalnia czekolady E.Wedel - “Staroświeci Sklep”. To właśnie tam, na dachu kamienicy, można podziwiać neon przedstawiający chłopca na zebrze.

 

NASZE SKŁADNIKI:

MLEKO

MLEKO

Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

CUKIER

CUKIER

Słodyczy naszym produktom dodaje wysokiej jakości cukier pochodzący z upraw buraków cukrowych – tylko od polskich rolników!

OLEJ PALMOWY

OLEJ PALMOWY

To składnik niektórych z naszych produktów. Nadaje im kremową konsystencję i gładkość. Jest też nośnikiem smaku, a dzięki swojej neutralności sprawia, że inne nuty smakowe mogą grać pierwsze skrzypce.