Składniki naszych produktów

Wierzymy, że jakość tkwi zawsze w najmniejszym detalu. Dlatego stawiamy na najlepsze receptury i składniki. To dzięki temu produkty E.Wedel smakują tak wyjątkowo!  

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

MLEKO

MLEKO

Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

ORZECHY

ORZECHY

Orzechy, które nadają wyjątkowego charakteru naszym produktom, pochodzą z najlepszych upraw rozsianych po całym świecie. Niektóre z nich nie rosną nigdzie indziej i można je znaleźć tylko w jednym miejscu globu.

AGAR

AGAR

To właśnie ta substancja żelująca jest wykorzystywana do produkcji naszych pianek Ptasie Mleczko®. Jej atut to fakt, że jest całkowicie naturalna i pochodzenia roślinnego.

Smak, który zrodził się z pasji

Od pokoleń zajmujemy się komponowaniem słodkich przyjemności, które rozpieszczają podniebienia wielbicieli czekolady. Wszystko dlatego, że z wielkim zaangażowaniem i pasją wybieramy najlepsze składniki. Od nas dla Was. Słodko, prawda?

Proces produkcyjny dopracowywany latami

Nasze receptury i proces produkcyjny stanowią efekt pracy wielu pokoleń. Nieustannie  udoskonalamy je, by wyroby E.Wedel stawały się jeszcze lepsze. To praca i przyjemność!

POZNAJ PRODUKTY, KTÓRE TWORZYMY
z najlepszych składników