Ptasie Mleczko® Waniliowe

Ptasie Mleczko® Waniliowe - nowe opakowanie Ptasie Mleczko® Waniliowe - stare opakowanie

Lepiej razem! Kiedy jesteś z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi masz wszystko, czego potrzebujesz. Możesz spędzić z nimi czas na pogaduchach, maratonie serialu lub zwykłym lenistwie. Ale w takich wspólnych momentach dobrze mieć pod ręką coś słodkiego, co sprawi, że wspólne chwile staną się jeszcze lepsze!

Ptasie Mleczko® Waniliowe to klasyczna pianka w wedlowskiej czekoladzie deserowej, która kusi aromatem wanilii, kruchością i niezwykłą lekkością. Wytwarzana według niezmiennej, oryginalnej receptury towarzyszy kolejnym pokoleniom w codziennych chwilach. Skosztuj słodkiej przyjemności i dziel się nią z bliskimi!

Czy wiesz, że?

Choć Ptasie Mleczko® zostało stworzone jeszcze przed wybuchem II wojny światowej, jego nazwa nie była zastrzeżona. Fakt ten tłumaczono tym, że “ptasie mleczko” to określenie wyrobów cukierniczych, a nie nazwa własna. Wszystko zmieniło się w 2014 roku, kiedy nazwa została zarejestrowana. Teraz jedynie E. Wedel może posługiwać się określeniem Ptasie Mleczko®.

NASZE SKŁADNIKI:

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

MLEKO

MLEKO

Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

AGAR

AGAR

To właśnie ta substancja żelująca jest wykorzystywana do produkcji naszych pianek Ptasie Mleczko®. Jej atut to fakt, że jest całkowicie naturalna i pochodzenia roślinnego.