Ptasie Mleczko®

Kultowe pianki stworzone jeszcze przed II wojną światową, dla których inspiracją była francuska legumina, do dziś zachwycają swoją lekkością i wyjątkową delikatnością smaku.

Costa Coffee i Ptasie Mleczko®
doskonale wiedzą o tym, że… przyjemniej razem!

Ptasie Mleczko® i Costa Coffee z okazji nadchodzącej jesieni, ponownie łączą siły, tworząc limitowane Ptasie Mleczko® o smaku Caramel Macchiato. Jest to przepis na słodką chwilę przyjemności, której od czasu do czasu potrzebuje każdy z nas.

Ptasie Mleczko® o smaku Caramel Macchiato, tworzy idealne połączenie kawy i karmelu w piance oblanej oryginalną wedlowską czekoladą mleczną. Słodycz zawiera kawę z autorskiej, słynnej mieszanki Signature Blend, która pozostaje niezmienna od chwili jej opracowania przez braci Costa przeszło 50 lat temu.

Rozpływająca się w ustach pianka umili każdy dzień, niezależnie od okoliczności i obecnej za oknem aury. Zachęcamy do dzielenia się nią z bliskimi, bo „Przyjemniej razem”.

Costa Coffee i Ptasie Mleczko<sup>®</sup> <br>doskonale wiedzą o tym, że… przyjemniej razem!

Razem przyjemniej jest doświadczać, odkrywać i dzielić się radościami. W duecie świat smakuje lepiej, szczególnie jeśli jest to takie słodkie połączenie, jak Costa Coffee i Ptasie Mleczko®


Ptasie Mleczko® x Costa Coffee szukaj w:

Ptasie Mleczko® x Costa Coffee szukaj w:

Swoim najbliższym sklepie lokalnym oraz sklepach sieci:

Sklepach on-line:

Kawiarniach:

Otwierając Ptasie Mleczko® otwierasz się na chwile z bliskimi. Tak niewiele wystarczy, żeby każda z nich była jeszcze przyjemniejsza! Ciesz się czasem spędzanym wśród znajomych, przyjaciół czy rodziny, dodając mu radości i lekkości płynących z pysznych pianek w wedlowskiej czekoladzie!

Poznaj nasze
składniki

 • KAKAO Z GHANY

  KAKAO Z GHANY

  Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

  Poznaj szczegóły - otwiera popup z dodatkowymi informacjami
 • MLEKO

  MLEKO

  Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

  Poznaj szczegóły - otwiera popup z dodatkowymi informacjami
 • AGAR

  AGAR

  To właśnie ta substancja żelująca jest wykorzystywana do produkcji naszych pianek Ptasie Mleczko®. Jej atut to fakt, że jest całkowicie naturalna i pochodzenia roślinnego.

  Poznaj szczegóły - otwiera popup z dodatkowymi informacjami