Ciastka od Wedla. Nowości i zmiany

Dodano: 20 June 2016

Wedel odświeża swoją ofertę ciastek, wprowadzając nowe produkty oraz zmieniając szatę graficzną. Wszystkie opakowania przeszły redesign mający na celu ujednolicenie wyglądu z całym portfolio marki. Dodatkowo biszkopty z galaretką oblane wedlowską czekoladą zyskały nową nazwę – Wedlove. Największa niespodzianka czeka jednak na miłośników Amerykanek. Teraz swoje ulubione kruche ciastka znajdą także w dwóch nowych smakach!

Amerykanki to ciastka z dodatkiem oryginalnej wedlowskiej czekolady – dotychczas dostępne w wersji klasycznej i kakaowej. Do tradycyjnych smaków dołączyły Amerykanki kakaowe z kawałkami czekolady i aromatyczną skórką pomarańczową oraz – w edycji limitowanej – Amerykanki klasyczne z kawałkami czekolady i żurawiną. Zmieniona została również szata graficzna produktów, spójna z nowym designem marki. Ciastka doskonale pasują do kawy, na spotkania z przyjaciółmi, piknik lub jako słodka przekąska.

Biszkopty z galaretką oblane czekoladą zyskały zarówno nowy wygląd, ale przede wszystkim nazwę – Wedlove, która doskonale oddaje miłość do marki i czekolady. Wedlove są dostępne w trzech tradycyjnych smakach: z galaretką pomarańczową, malinową i wiśniową. Wszystkie z delikatnym biszkoptem, oblane kruchą wedlowską czekoladą. W ofercie ciastek znajdziemy też uwielbiane od pokoleń Wafle Torcikowe – orzechowe i o smaku śmietankowym, również w odświeżonych opakowaniach. Z pewnością wszystkie te przekąski każdemu dostarczą mnóstwo dziecięcej radości, a ich bogata oferta sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wedel amerykanki zurawina 125g

Amerykanki klasyczne z kawałkami czekolady i żurawiną
Waga: 125 g
Cena: ok. 3,49 zł

 

Amerykanki_kakaowe_z kawalkami czekolady i skórką pomarańczową

Amerykanki kakaowe z kawałkami czekolady i skórką pomarańczową
Waga: 125 g
Cena: ok. 3,49 zł

Wedel Amerykanki klasyczne 125g

Amerykanki klasyczne z kawałkami czekolady
Waga: 125 g
Cena: ok. 3,49 zł

Wedel Amerykanki kakaowe 125g

Amerykanki kakaowe z kawałkami czekolady
Waga: 125 g
Cena: ok. 3,49 zł

Wedlove Pomarańczowe

Wedlove pomarańczowe
Waga: 147 g
Cena: ok. 3,25 zł

Wedlove Malinowe

Wedlove malinowe
Waga: 147 g
Cena: ok. 3,25 zł

Wedlove Wiśniowe

Wedlove wiśniowe
Waga: 147 g
Cena: ok. 3,25 zł

Materiały do pobrania:

O firmie

Social media

#gorzka

Social media

#E_Wedel

Social media

#ptasiemleczko