Truskawkowa Wielkanoc z E.Wedel

Dodano: 2 March 2016

Truskawka na Wielkanoc? E.Wedel udowadnia, że choć zaskakujące, to jednak bardzo pyszne połączenie. Specjalnie z myślą o Świętach marka przygotowała wyjątkową ofertę, której głównym bohaterem jest właśnie ten owoc. Dzięki słodkim nowościom oraz bestsellerom w zaskakującej odsłonie tegoroczna Wielkanoc będzie wyjątkowo radosna.

Święta Wielkanocne najczęściej spędzamy w gronie najbliższych. Marka E.Wedel, aby uczynić ten czas jeszcze słodszym i radośniejszym, przygotowała dedykowaną ofertę, w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno zadowoleni będą wszyscy miłośnicy truskawki, ponieważ to ona wiedzie w tym roku prym. Doskonale znane i uwielbiane przez Polaków nadzienie o smaku truskawkowym w Czekoladzie Mlecznej, pojawi się również w innych odsłonach. Na rynku zobaczymy nowość – Czekoladę Gorzką z nadzieniem o smaku truskawkowym, która zostanie wprowadzona do sprzedaży na stałe. Dodatkowo na półkach w limitowanej ofercie ujrzymy Czekoladą Mleczną z nadzieniem o smaku jogurtowo-truskawkowym.

Picasso Trusk 100gCzekolada Mleczna z nadzieniem o smaku truskawkowym
Masa netto: 100 g
Cena: ok. 3,20 zł

04_PM_czekolada_jogtrus

Czekolada Mleczna z nadzieniem o smaku jogurtowo-truskawkowym
Masa netto: 100 g
Cena: ok. 3,20 zł

Picasso Gorzka Truskawka 100gCzekolada Gorzka z nadzieniem o smaku truskawkowym
Masa netto: 100 g
Cena: ok. 3,20 zł

E.Wedel postanowił także przygotować wielkanocny prezent dla wszystkich wielbicieli kultowych pianek Ptasie Mleczko®. Tym razem pojawi wersja o smaku koktajlu truskawkowego oblana białą czekoladą.

01_PM_strawberry_shakePtasie Mleczko® w białej czekoladzie o smaku Strawberry Shake
Masa netto: 380 g
Cena: ok. 13,00 zł

Marka nie zapomina także o najmłodszych. Chcąc dać im na Wielkanoc jak najwięcej radości, przygotowała specjalną edycję Czekotubki, na której pojawia się uroczy króliczek. Maluchom, które przygotowują swój świąteczny koszyczek na pewno spodobają się również kolorowe Czeko Pisanki. Spakowane w kartonik doskonale sprawdzą się także jako słodki upominek.

03_PM_czekotubka

Czekotubka
Masa netto: 50 g
Cena: ok. 1,70 zł

08_20151126_PM_pisanki_duze_otwarte

Czeko Pisanki
Masa netto: 150 g
Cena: ok. 10,00  zł

Wszystkich tych, którzy chcą obdarować bliskich, z pewnością zainteresuje Mieszanka Wedlowska w wielkanocnej edycji, czyli eleganckie pudełko z kultowymi cukierkami Pierrot i Bajeczny. To prezent, który z pewnością sprawi dużo radości. Obowiązkowym elementem Świąt są kolorowe jajeczka, również te czekoladowe. E.Wedel proponuje Pisanki dostępne w trzech smakach: waniliowym, toffi i oczywiście truskawkowym.

02_PM_pierrot_bajeczny

Mieszanka Wielkanocna „Pierrot-Bajeczny Box”
Masa netto: 414 g
Cena: ok. 12,00 zł

07_PM_opakowanie_male_wanilia

05_PM_opakowanie_male_toffi

06_PM_opakowanie_male_truskawka

Pisanki od Wedla o smaku waniliowym, truskawkowym lub toffi
Masa netto: 80 g
Cena: ok. 6,50  zł

O firmie

Social media

#gorzka

Social media

#E_Wedel

Social media

#ptasiemleczko