Orzech Włoski i Peanut Butter, czyli nowe smaki pianek Ptasie Mleczko® na jesień

Dodano: 16 September 2019

Marka E.Wedel ponownie zaskakuje konsumentów – tym razem do bogatej kolekcji pianek Ptasie Mleczko® dołączają dwa limitowane smaki: Orzech Włoski i Peanut Butter. Nowe warianty smakowe to kolejny powód do celebrowania rytuału obłupywania pysznej pianki, tak dobrze znanego wszystkim Polakom.

Obecnie w ofercie kultowych pianek Ptasie Mleczko® znajduje się siedem smaków. W sezonie jesiennym portfolio wzbogacono o dwa warianty – Orzech Włoski i Peanut Butter, który pojawił się w limitowanej edycji już w zeszłym roku. Delikatna, puszysta pianka o smaku Peanut Butter oblana czekoladą białą karmelową już wtedy zyskała rzeszę wielbicieli. Nowością w ofercie jesiennej jest Ptasie Mleczko® Orzech Włoski. Głęboki smak orzecha zestawiony z kruchą, wedlowską czekoladą zaskoczy niejednego miłośnika oryginalnych połączeń.

Jesienny klimat odzwierciedlają również opakowania nowych pianek Ptasie Mleczko®, które za sprawą współpracy marki E.Wedel z młodymi, polskimi ilustratorami, przeszły w tym roku wyjątkową zmianę. Oryginalny design oraz stonowane, jesienne kolory przykuwają wzrok
i są spójne ze wszystkimi opakowaniami ze stałej oferty, którym przewodzi jeden ptasi motyw.

Nowa sezonowa odsłona Ptasie Mleczko® z pewnością zainteresuje miłośników drobnych
i niewinnych przyjemności, które umilają atmosferę jesiennych dni, a przy tym zachwycają nietuzinkowymi połączeniami smakowymi.

Na sklepowych półkach produkt pojawi się we wrześniu.

wiz_PtasieMleczko_peanut_butter

Ptasie Mleczko® Peanut Butter

Gramatura: 380 g

Sugerowana cena: 14,99 zł

wiz_PtasieMleczko_orzech_wloski

Ptasie Mleczko® Orzech Włoski

Gramatura: 380 g

Sugerowana cena: 14,99 zł

O firmie

Social media

#gorzka

Social media

#E_Wedel

Social media

#ptasiemleczko