Lody Koral z wedlowską czekoladą na letnie upały

Dodano: 1 July 2016

Nastał czas słonecznej pogody i wysokich temperatur, kiedy każdy z nas szuka ochłody, także w smacznej formie. Marka E.Wedel we współpracy z firmą Koral stworzyła limitowaną edycję lodów Grand na patyku oblanych wedlowską czekoladą. Produkty dostępne są w dwóch smakach popularnych deserów: Tiramisu oraz Panna Cotta. 

Na letnie, upalne dni E.Wedel razem z marką Koral proponują rozwiązanie idealne: pyszną czekoladę i ochłodę w jednym. Na rynku pojawiła się bowiem seria limitowanych lodów Grand na patyku oblanych wedlowską czekoladą. To pomysł dla wszystkich miłośników i lodów, i czekolady. Chłodzące przysmaki dostępne są w sprzedaży w dwóch wersjach smakowych tj. Tiramisu i Panna Cotta.

Pierwsza propozycja – Grand Wedel Tiramisu to wspaniałe połączenie smaku serka mascarpone oraz słodkiego sosu o smaku tiramisu oblanego kruchą i rozpływającą się w ustach czekoladą deserową E.Wedel. Grand Wedel Panna Cotta to porcja lodów o smaku deseru panna cotta z musem malinowym, oblanych wedlowską czekoladą deserową.

Współpraca marki Koral oraz E.Wedel to absolutna nowość na rynku. Połączenie wysokiej jakości lodów Koral oraz wedlowskiej czekolady, którą uwielbiają miliony Polaków, z pewnością zasmakuje konsumentom i przyniesie pyszną ochłodę.

Grand_120ml_w-czekoladzie_WEDEL_model_w_opakowaniu_panna-cotta

Lody Grand o smaku deseru panna cotta z musem malinowym w czekoladzie E.Wedel
Masa netto: 120 g
Cena: ok. 3,99 zł

Grand_120ml_w-czekoladzie_WEDEL_model_w_opakowaniu_tiramisu

Lody Grand o smaku serka mascarpone z sosem o smaku tiramisu w czekoladzie E.Wedel
Masa netto: 120 g
Cena: ok. 3,99 zł

Materiały do pobrania:

 

O firmie

Social media

#gorzka

Social media

#E_Wedel

Social media

#ptasiemleczko