Letnia odsłona pianek Ptasie Mleczko® od E.Wedel!

Dodano: 16 June 2017

Po zeszłorocznym sukcesie, powraca limitowana edycja pianek Ptasie Mleczko® do mrożenia. W tym roku obejmuje ona dwa warianty: Frappe o smaku schłodzonej kawy z mlekiem oraz Strawberry Shake, czyli truskawkowy koktajl! Delikatne pianki Ptasie Mleczko® od E.Wedel będą doskonałą ochłodą w trakcie letnich upałów i osłodzą każde podniebienie.

Ptasie Mleczko® Frappe to delikatna pianka, w której dwa smak: kawowy i śmietankowy przeplatają się wzajemnie, tworząc marmurkową kompozycję. Wariant Frappe oblany białą, wedlowską czekoladą zachwyci smakoszy kawy.

 

kokosPtasie Mleczko o smaku Frappe

Waga: 380 g

Cena: ok. 12,00 zł

Kolejną propozycją dla wszystkich wielbicieli kultowych pianek Ptasie Mleczko® jest wersja o smaku Strawberry Shake. To marmurkowa kompozycja, w której przenikają się nuty śmietanki i truskawki. Dzięki temu doskonale oddają smak koktajlu truskawkowego. Pianki zatopione są w białej, chrupiącej wedlowskiej czekoladzie.

Ptasie Mleczko Strawberry Shake PNG

Ptasie Mleczko o smaku Strawberry Shake

Waga: 380 g

Cena: ok. 12,00 zł

Warianty Frappe i Strawberry Shake świetnie smakują po schłodzeniu i stanowią idealną przekąskę w upalne dni. Najlepiej mrozić je w zamrażarce przez około dwie godziny. Nowa sezonowa odsłona ulubionych przez Polaków słodkości z pewnością sprawdzi się jako smakołyk umilający letni odpoczynek lub spotkania w gronie znajomych.

O firmie

Social media

#gorzka

Social media

#E_Wedel

Social media

#ptasiemleczko