Kwaśnie Żaby i Owocowe Kameleony w słodkim zwierzyńcu E. Wedel

Dodano: 4 June 2018

Już za kilka dni rewolucję na sklepowych półkach wywołają nowe wedlowskie zwierzaki, a konkretnie Kwaśne Żaby i Owocowe Kameleony. Zwierzęta zerkać będą z paczek nowych cukierków na najmłodszych fanów słodyczy, licząc na to, że narobią im smaka na soczystą, owocową przygodę.

Mały zwierzyniec Wedla powiększa się o nowe gatunki. Do łaciatej krowy na czekotubce i cukierkach krówkach oraz lemura, żółwia i krokodyla znanych z opakowań żelków dołączają dwa nowe zwierzaki, tym razem pod postacią cukierków – Kwaśnych Żab i Owocowych Kameleonów. Dostosowany dla dzieci jest nie tylko kształt nowych słodyczy, przypominający zwierzątka, ale też ich zawartość – dodatek soków owocowych, brak sztucznych barwników i naturalne aromaty.

Kwaśne Żaby to tradycjonalistki, które proponują najmłodszym znane, lubiane smaki. Przypominające je cukierki można znaleźć w dwóch wariantach – jabłkowym i truskawkowym – wypełnionych ekstra kwaśnym, musującym nadzieniem. Z kolei zwariowane kameleony zabiorą dzieciaki w podróż pełną smakowych połączeń – jagody z limonką, truskawki z porzeczką i banana z jabłkiem. Tak, jak kameleony zmieniają swoje kolory, tak smaki w ich słodkich odpowiednikach przenikają się – kolory skorupek różnią się bowiem od smaku zawartego w nich nadzienia.

Kategoria cukierków i żelków w Polsce jest warta 1,6 mld i stanowi doskonałe uzupełnienie czekoladowej oferty E. Wedel. Marka postanowiła ugruntować swoją pozycję w tym segmencie, wychodząc z nowymi smakami do najmłodszych konsumentów. Tradycyjnie wedlowskie cukierki to produkt o najwyższej jakości. Podobnie zaś jak w przypadku zwierzo-kształtnych żelków różnorodna konsystencja, mnogość owocowych smaków oraz interesujące kształty łakoci zaspokoją oczekiwania nawet największych, słodyczowych łasuchów.

kameleon

Cukierki Owocowe Kameleony

Gramatura: 90g

Sugerowana cena: ok. 3,50 zł

kwasna zaba

Cukierki Kwaśne Żaby

Gramatura: 90g

Sugerowana cena: ok. 3,50 zł

O firmie

Social media

#gorzka

Social media

#E_Wedel

Social media

#ptasiemleczko