Ptasie Mleczko® Słony Karmel Shake w czekoladzie mlecznej

Ptasie Mleczko® Słony Karmel Shake w czekoladzie mlecznej

Poznaj nowe Ptasie Mleczko® o smaku Słony Karmel Shake zainspirowane letnim smakiem Costa Coffee. Rozkosznie karmelowa pianka z delikatnie słoną nutą oblana wedlowską czekoladą mleczną i tak pyszna, że trudno jej się oprzeć! Nareszcie możesz skusić się na Ptasie Mleczko® o smaku jak z Costa Coffee i letni napój o smaku pianek Ptasie Mleczko®.

Czy wiesz, że?

Choć Ptasie Mleczko® zostało stworzone jeszcze przed wybuchem II wojny światowej, jego nazwa nie była zastrzeżona. Fakt ten tłumaczono tym, że “ptasie mleczko” to określenie wyrobów cukierniczych, a nie nazwa własna. Wszystko zmieniło się w 2014 roku, kiedy nazwa została zarejestrowana. Teraz jedynie E. Wedel może posługiwać się określeniem Ptasie Mleczko®.

NASZE SKŁADNIKI:

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

AGAR

AGAR

To właśnie ta substancja żelująca jest wykorzystywana do produkcji naszych pianek Ptasie Mleczko®. Jej atut to fakt, że jest całkowicie naturalna i pochodzenia roślinnego.

CUKIER

CUKIER

Słodyczy naszym produktom dodaje wysokiej jakości cukier pochodzący z upraw buraków cukrowych – tylko od polskich rolników!