Ptasie Mleczko® Mini Śmietankowe

Ptasie Mleczko® Mini Śmietankowe - nowe opakowanie Ptasie Mleczko® Mini Śmietankowe - stare opakowanie

Ptasie Mleczko® Mini. Śmietankowe pianki w oryginalnej wedlowskiej czekoladzie mlecznej. Idealne do zabrania ze sobą w każde miejsce i rozkoszowania się nimi, kiedy tylko masz na to ochotę. 

 

Czy wiesz, że?

Emil Wedel po przejęciu fabryki od swojego ojca, unowocześnił produkcję i rozszerzył portfolio produktowe o kolejne czekoladowe przysmaki. Cukierniczy sukces firmy był tak duży, że produkty wedlowskie zaczęły być podrabiane. Emil Wedel postanowił wtedy, że każda tabliczka będzie oznaczana jego podpisem. Z czasem oznaczenie to tak zrosło się z marką, że podpis Emila Wedla po dziś dzień widnieje na wedlowskich wyrobach.

NASZE SKŁADNIKI:

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

MLEKO

MLEKO

Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

AGAR

AGAR

To właśnie ta substancja żelująca jest wykorzystywana do produkcji naszych pianek Ptasie Mleczko®. Jej atut to fakt, że jest całkowicie naturalna i pochodzenia roślinnego.

klatka statyczna z filmu
play