Ptasie Mleczko® Caramel Macchiato

Ptasie Mleczko® Caramel Macchiato

Ptasie Mleczko® o smaku Caramel Macchiato to limitowana nowość, która uprzyjemni jesienny czas. Delikatna pianka o smaku karmelowym została wzbogacona o nuty espresso. W tym wydaniu Ptasie Mleczko® zawiera kawę z autorskiej, słynnej mieszkanki Signature Blend, która pozostaje niezmienna od chwili jej opracowania przez braci Costa przeszło 50 lat temu. Całość oblewa oryginalna wedlowska czekolada mleczna. Ta unikalna kompozycja to prawdziwa przyjemność smaku, która sprawia, że dobre momenty z bliskimi stają się jeszcze lepsze.

Czy wiesz, że?

Choć Ptasie Mleczko® zostało stworzone jeszcze przed wybuchem II wojny światowej, jego nazwa nie była zastrzeżona. Fakt ten tłumaczono tym, że “ptasie mleczko” to określenie wyrobów cukierniczych, a nie nazwa własna. Wszystko zmieniło się w 2014 roku, kiedy nazwa została zarejestrowana. Teraz jedynie E. Wedel może posługiwać się określeniem Ptasie Mleczko®.

 

NASZE SKŁADNIKI:

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

AGAR

AGAR

To właśnie ta substancja żelująca jest wykorzystywana do produkcji naszych pianek Ptasie Mleczko®. Jej atut to fakt, że jest całkowicie naturalna i pochodzenia roślinnego.

CUKIER

CUKIER

Słodyczy naszym produktom dodaje wysokiej jakości cukier pochodzący z upraw buraków cukrowych – tylko od polskich rolników!