Czekolada Mocno Mleczna Szyszka

Czekolada Mocno Mleczna Szyszka

Czekoladę Mocno Mleczną poznasz po unikalnym połączeniu oryginalnej wedlowskiej czekolady i mleka oraz niezwykle gładkiej konsystencji. Teraz jej smak wyniesiono na nowy, zupełnie inny poziom. A wszystko dzięki ziarenkom karmelizowanego ryżu, który delikatnie chrupie, zapewniając niesamowitą przyjemność smaku. Opakowanie produktu zdobią kultowe Minionki, które pojawiły się tam za sprawą współpracy między E.Wedel a najpopularniejszą, animowaną serią wszech czasów, Illumination Studio. Szukaj kultowych bohaterów na wybranych produktach z portfolio E.Wedel i sprawdź, co wymyśliły tym razem!

Czy wiesz, że?

Emil Wedel po przejęciu fabryki od swojego ojca, unowocześnił produkcję i rozszerzył portfolio produktowe o kolejne czekoladowe przysmaki. Cukierniczy sukces firmy był tak duży, że produkty wedlowskie zaczęły być podrabiane. Emil Wedel postanowił wtedy, że każda tabliczka będzie oznaczana jego podpisem. Z czasem oznaczenie to tak zrosło się z marką, że podpis Emila Wedla po dziś dzień widnieje na wedlowskich wyrobach.

NASZE SKŁADNIKI:

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

MLEKO

MLEKO

Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

CUKIER

CUKIER

Słodyczy naszym produktom dodaje wysokiej jakości cukier pochodzący z upraw buraków cukrowych – tylko od polskich rolników!