Ptasie Mleczko® Pomarańczowo-Czekoladowe

Ptasie Mleczko® Pomarańczowo-Czekoladowe

Kultowe pianki od E.Wedel w oryginalnej, wedlowskiej czekoladzie deserowej, a do tego smak pomarańczy z czekoladą. Czy można znaleźć lepsze połączenie smaków kojarzone ze świętami Bożego Narodzenia? Dwuwarstwowe, pomarańczowo-czekoladowe Ptasie Mleczko® dostępne jest w atrakcyjnym, świątecznym pudełku. Idealna propozycja na upominek pod choinkę dla bliskich i przyjaciół.

Czy wiesz, że?

Logo Wedla z zebrą powstało w roku 1926. Stworzył je Leonetto Capiello, włoski plakacista, który pracował głównie w Paryżu. Artysta był twórcą plakatów dla takich marek, jak Pirelli czy Campari. Charakterystyczny styl sprawił, że Wedel znalazł się na najwyższej półce ówczesnego designu europejskiego

NASZE SKŁADNIKI:

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

MLEKO

MLEKO

Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

AGAR

AGAR

To właśnie ta substancja żelująca jest wykorzystywana do produkcji naszych pianek Ptasie Mleczko®. Jej atut to fakt, że jest całkowicie naturalna i pochodzenia roślinnego.