Ptasie Mleczko® Mascarpone z Malinami

Ptasie Mleczko® Mascarpone z Malinami

Z okazji Wielkanocy w ofercie kultowych wedlowskich pianek pojawi się nowość – Ptasie Mleczko® Mascarpone z Malinami. Na jego wyjątkowy smak wpływa niezwykle delikatna pianka z wyczuwalną nutą kwaskowatych malin i kremowego serka mascarpone. Całość oblana jest oryginalną wedlowską czekoladą białą, która idealnie uzupełnia środek.

Czy wiesz, że?

Choć Ptasie Mleczko® zostało stworzone jeszcze przed wybuchem II wojny światowej, jego nazwa nie była zastrzeżona. Fakt ten tłumaczono tym, że “ptasie mleczko” to określenie wyrobów cukierniczych, a nie nazwa własna. Wszystko zmieniło się w 2014 roku, kiedy nazwa została zarejestrowana. Teraz jedynie E. Wedel może posługiwać się określeniem Ptasie Mleczko®.

NASZE SKŁADNIKI:

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

MLEKO

MLEKO

Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

AGAR

AGAR

To właśnie ta substancja żelująca jest wykorzystywana do produkcji naszych pianek Ptasie Mleczko®. Jej atut to fakt, że jest całkowicie naturalna i pochodzenia roślinnego.