Czekolada Mocno Mleczna z karmelizowanymi migdałami

Czekolada Mocno Mleczna z karmelizowanymi migdałami

Świąteczny wariant smakowy Mocno Mlecznej, czyli połączenie aksamitnej, rozpływającej się w ustach mocno mlecznej czekolady, z kawałkami karmelizowanych migdałów! Wszystko to tworzy niezwykle oryginalny smak, dzięki któremu świąteczna tabliczka jest idealną propozycją na dodatek do paczki prezentów pod choinkę!

Czy wiesz, że?

Emil Wedel po przejęciu fabryki od swojego ojca, unowocześnił produkcję i rozszerzył portfolio produktowe o kolejne czekoladowe przysmaki. Cukierniczy sukces firmy był tak duży, że produkty wedlowskie zaczęły być podrabiane. Emil Wedel postanowił wtedy, że każda tabliczka będzie oznaczana jego podpisem. Z czasem oznaczenie to tak zrosło się z marką, że podpis Emila Wedla po dziś dzień widnieje na wedlowskich wyrobach.

NASZE SKŁADNIKI:

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

MLEKO

MLEKO

Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

CUKIER

CUKIER

Słodyczy naszym produktom dodaje wysokiej jakości cukier pochodzący z upraw buraków cukrowych – tylko od polskich rolników!