Czekolada Mleczna z cząstkami pomarańczowymi i ciasteczkami korzennymi

Czekolada Mleczna z cząstkami pomarańczowymi i ciasteczkami korzennymi

Smak oryginalnej wedlowskiej czekolady mlecznej w tym wariancie uzupełniają cząstki pomarańczy i kawałki ciasteczek korzennych. Czy może być lepsze i bardziej kojarzące się ze świętami połączenie? Ta wyjątkowa propozycja od E.Wedel, dostępna w eleganckim, białym kartoniku ze świątecznym motywem, będzie doskonałą propozycją na słodki upominek.

Czy wiesz, że?

Emil Wedel po przejęciu fabryki od swojego ojca, unowocześnił produkcję i rozszerzył portfolio produktowe o kolejne czekoladowe przysmaki. Cukierniczy sukces firmy był tak duży, że produkty wedlowskie zaczęły być podrabiane. Emil Wedel postanowił wtedy, że każda tabliczka będzie oznaczana jego podpisem. Z czasem oznaczenie to tak zrosło się z marką, że podpis Emila Wedla po dziś dzień widnieje na wedlowskich wyrobach.

NASZE SKŁADNIKI:

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

MLEKO

MLEKO

Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

ORZECHY

ORZECHY

Orzechy, które nadają wyjątkowego charakteru naszym produktom, pochodzą z najlepszych upraw rozsianych po całym świecie. Niektóre z nich nie rosną nigdzie indziej i można je znaleźć tylko w jednym miejscu globu.