Czekolada Luksusowa mleczna z orzechem laskowym

Czekolada Luksusowa mleczna z orzechem laskowym

W Czekoladzie Luksusowej od E.Wedel smak oryginalnej wedlowskiej czekolady mlecznej dopełniają całe orzechy laskowe. Dzięki eleganckiemu opakowaniu w postaci białego kartonika ze świątecznym motywem, propozycja stanowić będzie doskonały pomysł na drobny upominek lub słodki dodatek do prezentu.

Czy wiesz, że?

Emil Wedel po przejęciu fabryki od swojego ojca, unowocześnił produkcję i rozszerzył portfolio produktowe o kolejne czekoladowe przysmaki. Cukierniczy sukces firmy był tak duży, że produkty wedlowskie zaczęły być podrabiane. Emil Wedel postanowił wtedy, że każda tabliczka będzie oznaczana jego podpisem. Z czasem oznaczenie to tak zrosło się z marką, że podpis Emila Wedla po dziś dzień widnieje na wedlowskich wyrobach.

NASZE SKŁADNIKI:

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

MLEKO

MLEKO

Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

ORZECHY

ORZECHY

Orzechy, które nadają wyjątkowego charakteru naszym produktom, pochodzą z najlepszych upraw rozsianych po całym świecie. Niektóre z nich nie rosną nigdzie indziej i można je znaleźć tylko w jednym miejscu globu.