Chałwa żurawinowo-piernikowa

Chałwa żurawinowo-piernikowa

Nowa, wyśmienita i krucha Chałwa Królewska od E.Wedel wzbogacona żurawinowo-piernikową nutą, której smak kojarzy się wyłącznie z magią Bożego Narodzenia. To wszystko za sprawą dwóch wyjątkowych dodatków – przyprawy piernikowej i cząstek żurawiny. Chałwa dostępna jest w ozdobnym, świątecznym opakowaniu. Taki upominek znaleziony pod choinką może zarówno przywołać wspomnienie beztroskiego dzieciństwa, jak i stać się impulsem do odkrywania nowych smaków wedlowskich pyszności. 

Czy wiesz, że?

Chałwa uznawana jest za jeden z najstarszych słodyczy świata. Od samego początku uznawano ją za produkt, który miał przynosić szczęście, dlatego serwowano ją podczas najróżniejszych okazji, takich jak urodziny czy ślub. Co ciekawe, chałwa miała przynieść pomyślność zarówno osobie, która ją jadła, jak i tej, która ją przygotowywała. 

NASZE SKŁADNIKI:

CUKIER

CUKIER

Słodyczy naszym produktom dodaje wysokiej jakości cukier pochodzący z upraw buraków cukrowych – tylko od polskich rolników!

SYROP GLUKOZOWY

SYROP GLUKOZOWY

Syrop glukozowy gwarantuje naszym produktom utrzymanie lepszej wilgotności, mniejszą tendencję do krystalizacji i pożądany wygląd.