Ptasie Mleczko® Śmietankowe

Ptasie Mleczko® Śmietankowe

Z okazji świąt Bożego Narodzenia w wedlowskim portfolio nie mogło zabraknąć kultowego wariantu pianek Ptasie Mleczko® o smaku śmietankowym, oblanego oryginalną wedlowską czekoladą mleczną. Propozycja umili czas świątecznych spotkań i sprawdzi się jako drobny upominek dla bliskich nam osób. Prezentowy charakter pianek podkreśla wyjątkowe pudełko z uroczym, świątecznym motywem.

Czy wiesz, że?

Pysznymi wedlowskimi słodkościami mogą delektować się nie tylko polscy konsumenci, lecz także smakosze w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, a nawet w Egipcie. Co to znaczy dla Ciebie? Nawet na dalekich wakacjach, możesz rozkoszować się tradycyjnym smakiem wedlowskiej czekolady!  

NASZE SKŁADNIKI:

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

MLEKO

MLEKO

Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

AGAR

AGAR

To właśnie ta substancja żelująca jest wykorzystywana do produkcji naszych pianek Ptasie Mleczko®. Jej atut to fakt, że jest całkowicie naturalna i pochodzenia roślinnego.