Czekolada Chrrrup!

Czekolada Mocno Mleczna Chrrrup!

W limitowanej wersji świątecznych czekolad od E.Wedel po raz kolejny pojawi się dobrze znana czekolada Chrrrup! W małej tabliczce o kieszonkowym formacie zamknięto maksymalnie wiele przyjemności, którą gwarantuje połączenie rozpływającej się w ustach czekolady Mocno Mlecznej i dodatek chrupiących wafelków. Szukaj na półkach opakowania z Pingwinkiem!

Czy wiesz, że?

Dawno temu Jan Wedel kupił samolot, który był zarówno reklamą, jak I środkiem transportu.  Maszyna regularnie latała do Kopenhagi i Paryża, gdzie Wedel ma swoje sklepy. Samolot zaginął w czasie wojny, ale dziś można podziwiać jego replikę – szczególnie podczas tradycyjnej już Nocy Muzeów.

NASZE SKŁADNIKI:

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

MLEKO

MLEKO

Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

ORZECHY

ORZECHY

Orzechy, które nadają wyjątkowego charakteru naszym produktom, pochodzą z najlepszych upraw rozsianych po całym świecie. Niektóre z nich nie rosną nigdzie indziej i można je znaleźć tylko w jednym miejscu globu.