Czekolada mleczna z nadzieniem “Pierrot”

Czekolada Mleczna z nadzieniem “Pierrot” - nowe opakowanie Czekolada Mleczna z nadzieniem “Pierrot” - stare opakowanie

Pierrot to nasz kultowy, wedlowski cukierek. Pyszne wspomnienie z dzieciństwa! Jego orzechowo-kakaowe nadzienie, chrupiące kawałki orzeszków i rozpływająca się w ustach, oryginalna wedlowska czekolada towarzyszą Polakom od lat. W formie tabliczki  czekolady mlecznej "Pierrot" dostarczy Ci jeszcze więcej przyjemności.

Czy wiesz, że?

International Cocoa Organisation zrzesza wszystkie kraje, które zajmują się uprawą kakao. Na skalę przemysłową kakao uprawia się w ponad 40 krajach, ale prawie 70% światowej uprawy znajduje się w Ghanie, Indonezji i Wybrzeżu Kości Słoniowej. Siedziba Organizacji znajduje się w Londynie, a obrady Rady odbywają się 2 razy do roku. Głównym celem stowarzyszenia jest dbanie o zrównoważony rozwój rynku oraz analiza działalności krajów, które uprawiają kakao.

 

NASZE SKŁADNIKI:

KAKAO Z GHANY

KAKAO Z GHANY

Charakterystyczny smak oryginalnej wedlowskiej czekolady pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca z Ghany.

MLEKO

MLEKO

Mleko, które sprawia, że nasze produkty rozpływają się w ustach, spełnia najwyższe wymagania i pochodzi w większości od polskich producentów.

ORZECHY

ORZECHY

Orzechy, które nadają wyjątkowego charakteru naszym produktom, pochodzą z najlepszych upraw rozsianych po całym świecie. Niektóre z nich nie rosną nigdzie indziej i można je znaleźć tylko w jednym miejscu globu.