Bajeczny Crunchy Kokos

Bajeczny Crunchy Kokos

W limitowanej ofercie wedlowskich batonów pojawił się bajecznie kokosowy Bajeczny Kokos Crunchy. Nowość kusić będzie doskonałymi dodatkami: orzechowym nadzieniem, wiórkami kokosowymi i wafelkami, które oblano oryginalną wedlowską czekoladą mleczną. Opakowanie produktu zdobią kultowe Minionki, które pojawiły się tam za sprawą współpracy pomiędzy E.Wedel a najpopularniejszą, animowaną serią wszechczasów, Illumination’s Minions. Szukaj kultowych bohaterów na wybranych produktach z portfolio E.Wedel i sprawdź, co wymyśliły tym razem!

Czy wiesz, że?

Emil Wedel po przejęciu fabryki od swojego ojca, unowocześnił produkcję i rozszerzył portfolio produktowe o kolejne czekoladowe przysmaki. Cukierniczy sukces firmy był tak duży, że produkty wedlowskie zaczęły być podrabiane. Emil Wedel postanowił wtedy, że każda tabliczka będzie oznaczana jego podpisem. Z czasem oznaczenie to tak zrosło się z marką, że podpis Emila Wedla po dziś dzień widnieje na wedlowskich wyrobach.

NASZE SKŁADNIKI:

ORZECHY

ORZECHY

Orzechy, które nadają wyjątkowego charakteru naszym produktom, pochodzą z najlepszych upraw rozsianych po całym świecie. Niektóre z nich nie rosną nigdzie indziej i można je znaleźć tylko w jednym miejscu globu.

CUKIER

CUKIER

Słodyczy naszym produktom dodaje wysokiej jakości cukier pochodzący z upraw buraków cukrowych – tylko od polskich rolników!

KOKOS

KOKOS

Kokos jest egzotyczny i od lat jest uwielbiany przez konsumentów, którzy chętnie sięgają po produkty zawierające właśnie ten składnik. Nie inaczej jest zresztą w przypadku słodyczy.

Kokos to owoc palmy, która występuje w całej strefie międzyzwrotnikowej, obecnie największe uprawy palmy kokosowej występują w Ghanie. Drzewo palmowe osiąga wysokość nawet 25 metrów, a jego pierzaste i sztywne liście tworzą na czubku charakterystyczny pióropusz.