Moc Wedla inspiruje od ponad 160 lat.Zachęca do odkrywania go na nowo. Jesteś gotów tworzyć go razem z nami? Zatrudniamy młodych, którzy największy zapał pragną zainwestować
w rozwój siebie i Wedla oraz doświadczonych, którzy mają w sobie
odwagę i sprawczość wyznaczania nowych kierunków z prawdziwą
ikoną polskich marek
Dołącz do nas
Jestem Wedel w tym co robię Oto idea, jaka przyświeca nam na co dzień. Wieloletni sukces naszej marki jest wynikiem zaangażowania budujących go ludzi. Choć nie zawsze wszystko idzie jak z płatka, „wymyślam i wdrażam’ to motyw przewodni naszej przedsiębiorczości. Przywództwo widzimy jako zarażanie zapałem, niezależnie od stanowiska. Z odwagą przyjmujemy wyzwania i otwarcie stawiamy je sobie nawzajem. Tak właśnie współpracujemy, by wzmacniać siłę Wedla. A moc marki znanej od pokoleń zobowiązuje.
Piotrek Specjalista Telekomunikacji -> Kierownik Sieci Komputerowych i Telekomunikacji -> Kierownik Obsługi Informatycznej -> Kierownik IT Kiedy dołączyłem do Wedla, pierwsze menadżerskie doświadczenia miałem już za sobą, ale dopiero tu stanąłem przed prawdziwymi wyzwaniami, które wpłynęły na rozwój moich umiejętności i osobistych kompetencji. I chociaż w pierwszym tygodniu pracy zagubiłem się w fabryce, teraz ten biznes nie ma przede mną żadnych tajemnic.

Od 2010 roku, gdy staliśmy się niezależni od korporacji, mam przyjemność tworzyć od podstaw i doskonalić usługi informatyczne – od systemów bezpieczeństwa począwszy, a na rozwoju systemów biznesowych, obsługujących wszystkie procesy, skończywszy. Tu zrozumiałem, że zawsze da się radę! Wystarczy determinacja i umiejętność wspólnego rozwiązywania problemów, by dostarczać nową jakość. Ciągle się uczę, teraz nawet więcej niż kiedyś.
Krzysztof Operator maszyn -> Mistrz zmiany -> Zastępca kierownika działu strefy produkcyjnej -> Kierownik obszaru produkcyjnego Kiedy jako szesnastoletni uczeń Technikum Przemysłu Cukierniczego w ramach praktyk przekroczyłem progi fabryki Wedla czułem się jak Charlie Bucket, bo w tej fabryce chciałem pracować od zawsze. Siedem lat później rozpocząłem moją przygodę z Wedlem, która trwa do chwili obecnej, czyli już ponad trzydzieści lat. W tym okresie miałem i nadal mam możliwość rozwijania się i zdobywania wiedzy związanej z zarządzaniem ludźmi, produkcją, jakością, a także zagadnieniami z zakresu finansów, techniki, marketingu i wielu innych. Brałem udział w wielu działaniach rozwojowych, ale najwięcej nauczyłem się od ludzi tutaj pracujących. Byłem świadkiem zmiany mentalności pracowników, podejścia do jakości wytwarzania, ale też bezpieczeństwa pracy. Firma daje możliwość pracownikom udziału w różnych programach motywacyjnych, a ja dzięki nim mogłem zwiedzić egzotyczną Sri Lankę. To co mnie kręci w pracy to możliwość uczestniczenia w projektach różnego kalibru od małych na poziomie zespołu do dużych związanych z uruchomieniem nowych urządzeń, linii produkcyjnych czy wyrobów.
Marcin Impulsowy przedstawiciel handlowy->Przedstawiciel handlowy-> Przedstawiciel handlowy ds. kluczowych klientów -> Regionalny kierownik sprzedaży "W życiu pada wiele pytań, na które czekolada przynosi odpowiedź" mawia Nigella Lawson. Tak jest także w moim przypadku. Cztery lata w Wedlu pokazało mi i pokazuje wciąż, czym jest satysfakcja i zaangażowanie, a dynamika rozwoju Firmy motywuje mnie, by być jeszcze lepszym. Wiem, że Firma docenia moje zaangażowanie , dając jednocześnie ogromne pole do rozwijania siebie i swoich umiejętności. Jestem dumny z tego, że tu pracuję. Wciąż wypatruję nowych wyzwań, jestem gotowy na ich podjęcie, tym bardziej, że wszystkie kręcą się wokół czekoladowych Wedlowskich przyjemności.
Agnieszka Praktykantka w administracji -> Specjalista zakupów opakowań ->Specjalista logistyki ->Specjalista koprodukcji -> Kupiec -> Kierownik Zakupów Pośrednich Praca w Wedlu to spełnienie mojego marzenia. Jako dziecko przyjeżdżałam z tatą do sklepu czekoladowego i marzyłam, by zostać tu na zawsze. Tak więc jestem, a tata wzbudził we mnie dumę i chęć pracowania tak, by dla kolejnych pokoleń tworzyć wspaniałe miejsce pracy. Wspaniałe, czyli takie, w którym jest świetna atmosfera. Tu zaś panuje klimat idealny– może to dzięki endorfinom, które wyzwala czekolada? A może to zasługa tego, czym się zajmuję, czyli zakupów? Wprost wymarzona praca dla kobiety :)
Małgosia Stażystka w analizach biznesowych -> Inżynier jakości -> Specjalista Obsługi Klienta i Sprzedaży Pomysł na odbycie stażu w Wedlu związany był bezpośrednio z kierunkiem moich studiów - technologią żywności. Wśród studentów firma postrzegana była jako miejsce intensywnego rozwoju – zawodowego i osobistego. Tak jest do dzisiaj. Tu nauczyłam się, jak ważna jest praca zespołowa i nastawienie na wspólny cel. Szczególnie cenny jest fakt, że moja praca realnie przekłada się na sukcesy innych osób. Codzienne obowiązki są okazją do budowania pozytywnych relacji z klientami. To daje mi ogromną satysfakcję i energię do dalszego rozwoju.
Magda Księgowa -> Samodzielna Księgowa -> Analityk Finansowy Marketingu -> Analityk Finansowy Łańcucha Dostaw -> Młodszy Kontroler Finansowy Zakładu Rozpoczęcie pracy w branży FMCG było sporym, bo zupełnie nowym doświadczeniem i wyzwaniem, niemniej jednak szybko przyniosło dużo satysfakcji ..i słodkości :) Wedel dał i wciąż daje mi możliwość rozwoju i sprawdzania się w różnych obszarach i dzięki temu wiem, że dziś, znajduję się w odpowiednim miejscu.
Anita Pracownik administracji i student -> Specjalista obsługi klienta w fabryce w Bielanach Wrocławskich -> Kierownik Obsługi Klienta w Warszawie Pracuję z 7-osobowym zespołem. Jego energia i kreatywność motywuje mnie do obalania własnych ograniczeń i koncentracji na rozwiązaniach, nie problemach. Obawiałam się, że trafię do wyprasowanego, garniturowego matrixa korporacji. Tymczasem każdy ma tu przestrzeń do własnej ekspresji i twórczości, a to motywuje i wyzwala nową energię! Praca w Wedlu to prawdziwe tango, a mnie nieustannie chce się tańczyć :)
Damian Specjalista mikrobiolog -> Specjalista Planowania Materiałowego W najśmielszych snach nie śniłem, że od efektywności mojej pracy będzie zależeć to, czy linia produkcyjna pracuje, czy stoi. I choć praca jest niezwykle dynamiczna i wymaga elastyczności i umiejętności wychodzenia z niejednej opresji, to właśnie ona daje mi dziką dozę satysfakcji. I ludzie, z którymi pracuję. Wszystko to sprawia, że codziennie rano uśmiech gości na mojej twarzy pomimo, że nie lubię wstawać o poranku :)
Marek Pracownik produkcji -> Operator maszyn -> Prowadzący proces -> Lider zespołu produkcyjnego Do Wedla trafiłem trochę przez przypadek. Miała to być praca na wakacje – pierwsza praca. Rozpoczynałem od podstaw jako pracownik produkcji, potem operator. Od początku uczyłem się pracy z ludźmi oraz jak właściwie zarządzać czasem, aby miało to ręce i nogi :). Rozwój na kolejnych stanowiskach, współtworzenie nowoczesnej linii do pianek Ptasie Mleczko® dawało energię do podejmowania nowych wyzwań.
Tymczasem minęło już ponad 12 lat. Ciągle się uczę, usprawniam procesy, zmieniam na lepsze, bo warto iść do przodu oraz wiem, że jakość produktów Wedla jest niepodważalna dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu wielu pracujących tu osób.
Magda Praktykantka w laboratorium fizykochemicznym -> Inżynier jakości ->Lider zespołu produkcyjnego -> Specjalista Eksportu Moje pragnienie rozwoju trafiło w Wedlu na niezwykle podatny grunt. Wakacyjna miłość na praktykach przerodziła się w trwałe uczucie z wzajemnością :). Uczę się tu samodzielności i współpracy jednocześnie. Cudownie jest uruchamiać nowiuteńką, mega nowoczesną linię produkcyjną, a chwilę potem wysyłać w świat prawdziwą czekoladę. Dosłownie w świat, bo teraz pracuję w zespole eksportu i z dumą razem z kolegami prezentujemy nasz skarb egzotycznym klientom.
Basia Stażysta w badaniach i rozwoju -> Młodszy Technolog Praca w Wedlu to przywilej. Jestem silnie związana emocjonalnie z tym, co robię – kocham to! Efektem tej miłości są czekoladki Wedlove, do których opracowałam recepturę. To mój pierwszy poważny sukces Poza tym cały czas się uczę. Każdy dzień przynosi sytuacje, które rozwijają moją kreatywność i nakręcają do działania. Wiem, że dam radę - mam wokół siebie wspierających ludzi.
Paweł Operator maszyn -> Operator Procesu -> Prowadzący Proces Pracę w Wedlu rozpocząłem od stanowiska operatora. Szybko przekonałem się, że Wedel daje duże możliwości rozwoju i chętnie z tej szansy skorzystałem. Dzisiaj pracuję na stanowisku, które daje mi poczucie wpływu i uczestniczenia w tworzeniu niezwykłego produktu jakim jest Ptasie Mleczko®. Praca z ludźmi, którzy tworzą to miejsce daje duże poczucie satysfakcji i sprawia, że praca w Fabryce Czekolady to przyjemność.
Kasia Stażysta w finansach -> Analityk finansowy -> Młodszy Kontroler Finansowy Wielowymiarowe analizy, planowanie i raportowanie finansowe to mój konik. Na studiach pracowałam w firmie badającej rynek i konkurencję, jednak rozpoczęcie kariery w finansach było strzałem w dziesiątkę. Ja daję Wedlowi swoje zaangażowanie i ciężką pracę. W zamian zyskuję praktyczną wiedzę, doświadczenie, cenny rozwój i wynagrodzenie, z którego finansuję podróże po świecie.
Lech Analityk CatMan -> Specjalista analiz biznesowych -> Specjalista rozwoju kategorii -> Kierownik rozwoju marek Polska -> Kierownik Rozwoju Marek Polska i Eksport -> Kierownik Marki Miałem tu być na kilka miesięcy, by wesprzeć proces zarządzania kategorią, a jestem już 7 lat! I mogę powiedzieć jedno: Wedel to pasmo inspirujących wyzwań. Dla mnie najważniejsze z nich to transformacja z korporacji w niezależny biznes, w pełni odpowiedzialny za ukochaną markę Polaków. W Wedlu wychodzisz poza schematy i jeśli jesteś w pełni zaangażowany, zyskujesz nieograniczone możliwości rozwoju i pracy z prawdziwymi pasjonatami. Uwielbiam adrenalinę i tu mam ją każdego dnia!
Kasia Specjalista ds. Exportu –> Młodszy Kierownik Exportu –> Specjalista Kontroli Należności –> Kontroler Należności Nieprzerwanie od 10 lat praca w Wedlu stanowi dla mnie inspirację, bo każdy dzień przynosi nowe doświadczenia. Nie brakuje wyzwań i możliwości sprawdzenia samego siebie. Każdy rozwiązany problem, każda nabyta umiejętność daje dużo satysfakcji. Do pracy w Wedlu motywują współpracownicy, na których zawsze mogę liczyć.
Marcin Przedstawiciel handlowy ->Regionalny Kierownik Sieci Lokalnych Startując do Wedla na stanowisko przedstawiciela handlowego (na zastępstwo) nie sądziłem, że bez doświadczenia zawodowego mam jakiekolwiek szanse. A jednak! Nauczyłem się tu wszystkiego – realizując projekty samodzielnie, ale też pod dobrą opieką mentorów. Jestem tak związany z tą marką, że robiąc prywatnie zakupy najpierw odwiedzam w sklepie sekcję słodyczy :) - sprawdzam, czy produkty Wedla są należycie wyeksponowane oraz… co robi konkurencja. Największą frajdę sprawia mi nieustanny ruch i wspólne wymyślanie nowych rzeczy – nasza kreatywność nie zna granic!
Maryla Stażysta hr -> Asystent hr ->Specjalista rozwoju organizacji -> Partner Biznesowy HR -> Kierownik Personalny Kiedy tuż po powrocie z rocznego urlopu dziekańskiego w Anglii, odebrałam telefon z Wedla w sprawie stażu, pomyślałam, że to musi być jakiś znak. W końcu mój dziadek prawie całe swoje życie tam pracował i miał nawet okazję osobiście poznać Jana Wedla, który słynął m.in. z dbałości o swoich pracowników. Wszystko ułożyło się idealnie – staż w dziale personalnym, rodzinna tradycja i magiczny Wedel. Potem było już tylko lepiej, bo każdy dzień pracy w Wedlu to spotkanie z fantastycznymi, pozytywnymi ludźmi, nowe wyzwania i szansa na nauczenie się, doświadczenie czegoś nowego. I jeszcze ogromna satysfakcja, bo Wedel zaraża ludzi energią i odwagą, by sięgać po więcej i robić, to co jeszcze wczoraj wydawało się niemożliwe.
Patrycja Asystentka zarządu -> Specjalista komunikacji wewnętrznej Dokładnie pamiętam jak 6 lat temu zahipnotyzował mnie niesamowity zapach czekolady unoszący się nad fabryką przy ulicy Zamoyskiego w Warszawie. Pomyślałam wtedy, że praca w fabryce czekolady to coś niesamowitego. Rok później zostałam zatrudniona w Wedlu na stanowisku Asystentki Zarządu i poznałam od podstaw jak tworzymy intensywnie czekoladowe produkty, które jako dziecko tak uwielbiałam. Praca miała być tymczasowa, a zostałam na stałe.

Garściami czerpię radość z codziennej pracy w Wedlu. Mogę uczestniczyć w projektach, które mnie interesują, dzięki czemu uczę się czegoś nowego. Satysfakcję dostarczają mi dobrze zrealizowane projekty i uśmiech na twarzach tych, którym sprawiłam radość. Mam przyjemność pracować z bardzo kreatywnymi osobami, które motywują mnie do szukania oryginalnych rozwiązań i przełamywanie stereotypów. Dzięki nim ta praca nigdy nie staje się nudna.
Piotr Przedstawiciel handlowy ds. detalu -> Przedstawiciel handlowy ds. kluczowych klientów -> Kierownik regionu sprzedaży kluczowych klientów -> Kierownik dystryktu sprzedaży Jako świeżo upieczony absolwent politologii i jednocześnie aktywny prezenter radiowy w lokalnej rozgłośni, nigdy bym nie przypuszczał, że otrzymam swoją zawodową szansę w tak renomowanej firmie jaką jest Wedel. Dziś wiem, że złożenie takiej aplikacji niesie za sobą „ryzyko” powodzenia :-) W 2001 roku wszystko się zaczęło, dołączyłem wówczas do najlepszego w Polsce Działu Sprzedaży. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Z pewnością był to jeden z moich najlepszych wyborów życiowych.

Rozwój, ambitne wyzwania, możliwość wdrażania i realizacji swoich projektów, bieżąca współpraca między działami, oryginalność oraz możliwość ponadstandardowych rozwiązań, jedyne w swoim rodzaju produkty, praca w dynamicznie zmieniającym się środowisku oraz ogromna satysfakcja z realizacji założonych celów, sprawiają że każdego dnia z dumą mogę powiedzieć że jestem „Wedel w tym co robię”.

Wedel jest bez wątpienia wyjątkową firmą, ponieważ tworzą ją wyjątkowi ludzie!
Marcin Administrator Floty -> Specjalista administracji -> Kierownik floty -> Kierownik Floty i Administracji Od początku pracy tutaj, czyli od 1998 roku, każdego dnia potwierdza się prawda, że Wedel to Ludzie, w dodatku ambitni. To oni budują wartość firmy, także poprzez pracę nad autorskimi projektami. Nieustająco korzystam z tej możliwości wymyślania i wdrażania własnych pomysłów :)
Robert Analityk finansowy w zespole finansów Łańcucha Dostaw -> Analityk finansowy w zespole finansów Sprzedaży -> Kontroler finansowy sprzedaży Przyszedłem na 6 miesięcy na zastępstwo, jestem już 6 miesięcy … i 5 lat. Praca w finansach to liczby, tabelki i niezliczone pilne wyzwania (zero nudy i powtarzalności). Każda liczba w tabeli zawiera ukrytą historię i te historie odkrywam wspierając operacyjne i strategiczne decyzje moich business partnerów z Działu Sprzedaży. Realne przełożenie moich rekomendacji na kształt kampanii promocyjnych to element, który przynosi mi najwięcej satysfakcji i motywuję mnie do kolejnych wyzwań.
Dołącz do nas Jesteśmy częścią japońskiej Grupy LOTTE - międzynarodowego koncernu działającego m.in. w sektorze spożywczym, handlu, chemicznym, na rynku budowlanym i finansowym. Aktualne oferty pracy Staże w Wedlu
Dlaczego Wedel?
Ważne, abyś miał tego świadomość. Interesuje nas Twoja motywacja do pracy. Do współpracy zapraszamy ludzi, którzy chcą wywierać wpływ na rzeczywistość i poszukują zawodowej satysfakcji. Prawdziwy biznes jest pasjonujący i wymagający.
Dla endorfin sukcesu… warto!
Jak aplikować do wedla?

Ofert pracy w firmie Wedel należy szukać wyłącznie na stronach www.wedel-rekrutacja.pl lub www.wedel.pl w zakładce Praca.

Wypełniając elektroniczny formularz zgłoszeniowy, można pozostawić swoje CV w bazie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na ogłoszenie rekrutacyjne bądź pozostań z nami w kontakcie Aplikuj
CzekoStart
U nas od razu pracujesz
  • Zawieramy z Tobą umowę o pracę
  • Otrzymujesz wynagrodzenie + premię
  • Masz prywatną opiekę medyczną
  • Jesteś ubezpieczony na życie
  • Otrzymujesz dofinansowanie aktywności sportowych
  • Uczestniczysz w szkoleniach
Rekrutujemy raz do roku do programu CzekoStart Aplikuj Na aplikacje czekamy do 12 kwietnia 2016
Program stażowy CzekoStart w Wedlu rozpoczyna się 1 lipca 2016r. Jako Stażysta jesteś pełnoprawnym pracownikiem. Otrzymujesz umowę o pracę na okres piętnastu miesięcy. Poprzez program CzekoStart umożliwiamy Ci zdobycie realnych umiejętności, bo powierzamy Ci odpowiedzialne zadania, a staż rozpoczynasz od prawdziwego życia w terenie. W okresie wakacji aktywnie wspierasz sprzedaż, dzięki czemu uczysz się tworzenia biznesowych relacji, negocjacji, perswazji, przedsiębiorczości i… jazdy samochodem. Zanim zaczniesz pracę w terenie, zapewnimy Ci warsztat bezpiecznej jazdy, technik sprzedaży, zasad merchandisingu, użytkowania tableta do obsługi procesu sprzedaży, własny telefon i zapas osobistych wizytówek :) Po powrocie z terenu realizujesz zadania na samodzielnym stanowisku w jednym z obszarów: Finanse, Marketing Marki, Marketing Handlowy, HR, Łańcuch Dostaw.